Overview Reviews Product Description Supertech Ford EcoBoost 2.3L Diam 89mm for Bore 87.5 to 88mm (1.3mm) Thick MLS Head Gasket Product Videos Custom Field MPN HG-FECO23-89-1.3T Product Reviews Write a Review Write a Review × Supertech Supertech Ford EcoBoost 2.3L Diam 89mm for Bore 87.5 to 88mm (1.3mm) Thick MLS Head Gasket - HG-FECO23-89-1.3T Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *